بالنده ادمین اینستاگرام ادمین پیج اینستاگرام ادمین اینستاگرام برای پیج

ادمین اینستاگرام

ایمان شهرکی | اینستاگرام | 20دقیقه

پشنهاد می کنم اول ویدئو رو ببین بعد برو پایین

ادمین اینستاگرام بالنده ادمین اینستاگرام کیه و کارش چیه؟

ادمین اینستاگرام کیه و کارش چیه؟

کلمه ادمین در زبان انگلیسی از کلمه Administrator می یاد، کلا خارجیا زیاد با کلمات بزرگ راحت نیستن . به همین دلیل اقدام به این کار می کنند و کلمات به صورت کوچیک تر بیان می کنند. حالا کلمه ادمین تو فارسی به چه معناست؟ ادمین به معنا مدیریت است، تا به این جا ما فهمیدیم که ادمین به چه معناست و به چکاری می گویند.و الان از شما انتظار می ره که اگر در جایی کلمه ادمین اینستاگرام یا ادمین تلگرام شنیدین شوکه نشین و آن را درک کنید.

پس الان معنی کلمه ادمین اینستاگرام چی می شه؟ آفرین ، درست گفتی کلمه ادمین اینستاگرام به معنا مدیریت پیج می باشد.اینکه مدیریت پیج به چه صورتی می باشد، بستگی به پکیجی که شما انتخاب می کنید داره.

چگونه یک ادمین اینستاگرام بشویم؟(شغل مدیریت صفحات اجتماعی)

این روزها شغل مدیریت صفحات اجتماعی بسیار رایج شده، شبکه های اجتماعی خصوصاً اینستاگرام امروزه توجه زیادی به خود جلب کردند و همین امر باعث شده تا مدیریت یک کسبو کار برای دیده شدن در اینستاگرام سخت شود ، چرا که برند های هم نام و کسبو کار های یک شکل بسیاری هستن.

اینکه چطور یک ادمین اینستاگرام بشویم ابتدا باید به وظایف آن آشنا باشیم. اول از همه ما باید به محیط اینستاگرام آشنا باشیم،در مرحله دوم باید مخاظب شناسی را باید بلد باشیم، همچنین باید با ابزارهای مدیریت صفحه ، تحلیل آمار ، اجرا کمپین و از همه مهم تر تولید محتوا با برنامه های گرافیکی مسلط باشیم. تولید محتوا خودش به چند دسته تقسیم می شود که حتما برای ایجاد آن نیاز به یک سیستم قوی داریم در کنار سیستم ما باید هزینه زیادی برای کلاس ها جهت آموزش بکنیم.

در نتیجه ما برای اینکه به یک ادمین اینستاگرام جهت مدیریت پیج خودمان تبدیل بشویم نیاز به یک سیستم قوی ، هزینه بالا و حدود یکی دوسال تمرین و تجربه نیاز داریم، با این وجود پیشنهاد نمی شه که خود شما یک ادمین اینستاگرام بشوید، چراکه از بازار و رقبا خودت عقب می افتید ، برای اینکه از بقیه عقب نیوفیم و هر روز پیشرفت کنیم ، پیشنهاد ما به شما سپردن پیج خود به تیم متخصص بالنده وب می باشد . برای مشاهده نمونه کار اینجا کلیک کنید

ادمین اینستاگرام بالنده چطوری ادمین اینستاگرام بشویم؟
ادمین اینستاگرام بالنده حقوق ادمین اینستاگرام چقدره؟

حقوق ادمین اینستاگرام چقدره؟

حقوق ادمین اینستاگرام کاملا بستگی به نوع فعالیت و حجم فعالیت داره ، یعنی کسی که فقط جواب دایرکت می ده با کسی که تولید محتوا می کند کاملا فرق می کند و نسبت این دو به تیم متخصص بالنده وب بسیار متفاوت است

چرا که تیم بالنده شامل پنج تیم متخصص که عبارت اند از محتوا نویس و مدیریت محتوا، تدوینگر، گرافیست، ادمین اینستاگرام ، عکاس و فیلم بردار برای اینکه متوجه بشید وظیفه هر گروه چیه می توانید به ویدئو اول صفحه مراجعه کنید.

چطوری ادمین اینستاگرام باعث فروش ما می شه؟

در قسمت قبلی توضیح دادیم که تیم متخصص بالنده وب به چند دسته تقسیم می شوند و وظایف هر کدام چی هست،این گروها طبق آموزش هایی که می بییند ، ابتدا سعی می کنند که مخاطب های شما را شناسایی و در نهایت جذب کنند.

در مرحله دوم بعد از جذب مشتری ، به دنبال شناسایی سلیقه و در نتیجه آن هارا آنالیز می کنند ، که مخاطبین ما بیشتر چه چیزی را پسند می کنند و به دنبال چه چیزی هستن؟ در مرحله سوم بعد از آنالیز و آمار به دست آمده به دنبال این می رن که مخاطب ما تولید محتوا ویدئوی می پسندند؟ یا تولید محتوا عکس و متن ؟

در مرحله چهارم بعد از شناسایی سلیقه ، اجرای نظر خواهی از مخاطبان ، به دلیل ایجاد ارتباط هدفمند با مخاطبین و تکرارو تکرار تا اعتماد شکل بگیرد در مرحله اخر محتوا نویسان وارد کار می شن تا با ایجاد یک محتوا طنز مانند وزیبا محصول را به خاطر مشتری بسپورن.به عنوان مثال به این فکر کنید که اگر گاو صورتی بود چی می شد؟ الان به هر دلیلی که شما وارد گاو داری بشید اولین چیزی که یادتون می یاد اینکه اگه واقعا صورتی بودن چی می شد؟ و به این صورت تیم ما باعث جذب مشتری برای شما و افزایش فروش در اینستاگرام برای شما می شود.

در کنار اینستاگرام ، تیم بالنده در تلگرام حضور موثری دارن و می توانند با ا اد اجباری ممبر گروه شما را افرایش بدهند، که امروزه طبق آمار به دست اماده تلگرام محل فروش عالی بعد اینستاگرام می باشد. خب حالا شاید واستون سوال شده باشه که، اگر مشتری زیاد بشه که من نمی تونم مدیریت کنم و مشتری بی جواب می مونه و در نهایت مشتری می پره . برای این کار تیم بالنده برای شما یک ربات تلگرامی منحصر به فرد طراحی می کنند که تمام مراحل سفارش خرید را انجام می دهد و دیگر نیاز نیست شما به تک تک مشتری ها جواب بدهید، برای درک بهتر این موضوع می توانید به مقاله ربات فروشگاهی مراجعه کنید.

ادمین اینستاگرام بالنده ادمین اینستاگرام چطوری باعث فروش بیشتر می شه؟
ادمین اینستاگرام بالنده ادمین اینستاگرام بگیرم یا پیج بخرم؟

ادمین اینستاگرام بگیرم یا پیج بخرم؟

خیلی وقتا مشتری ها این سوال رو از ما می پرسن که آیا پیج بخرم بهترنیست جای ادمین اینستاگرام؟باید در جواب بگم خیر ، به سه دلیل اول اینکه ما اطاعی نداریم که آیا پیج هک شده هست یا واقعی؟ دوم اینکه آیا فالوور های این پیج واقعی یا فیک؟ سوم اینکه ما اطلاعی نداریم که این فالوور ها با با چه هدفی جذب شدن! و همین باعث می شه که ما در دو راهی قرار بگیریم و ندونیم چه کاری رو باید انجام بدیم.

آیا فالوور های ما بیشتر محتوای عکسی می پسندن یا محتوا ویدئوی ، تا بیایم این هارو تشخیص بدهیم زمان می بره و اینکه هزینه ای هم که شما کردین می پره. در کنار همه اینا احتمال اینکه پیج خریداری شده بپره هست، چون بیشتر پیج های که برای فروش هستن حالا چه بیست هزار فالوور چه سی هزار فالوور همه هکی هستن و به محض اینکه شما موقعیت مکانی خود را در پیج وارد کنید طرف صددرصد پیگیر کار می شه و از شما شکایت می کنه و در نتیجه شما باید چندین برابر خرج کنید تا طرف رضایت به شما بدهد.

در آخر نتیجه می گیریم که از اول ادمین اینستاگرام بگیریم بهتره تا اینکه پیج بخریم و از این داستانا داشته باشیم. البته پیشنهاد بالنده وب اینکه شما از صفر شروع کنید خیلی بهتره و شاید با خودتون بگید که از صفر شروع کنیم که هیچ فالووری نداریم! تیم بالنده برای این مشکل هم یک راه حل داره ، اونم اینکه شما می توانید برای شروع فالوور خریداری کنیداین فالوور ها کاملا واقعی بوده و احتمال ریزش دارن برای جلو گیری از این کار هم ما در هر بسته پنجاه درصد بیشتر هدیه می کنیم به مشتری تا هم جلو ریزش گرفته بشه هم شما به تیم بالنده اعتماد کنید.

اینکه فالوور ها ریزش دارن کاملا طبیعی هست و زیاد نمی شه جلو این کار را گرفت مگر اینکه ببینید سلیقه مخاطبینتون چیه؟ و بیشتر به چیزی علاقه دارن، که همه این کار هارو ادمین های اینستاگرام متخصص ما برای شما انجام می دهند.

برای خرید فالوور می توانید به صورت مستقیم به قسمت خدمات بروید و از آنجا سفارش خود را بدهید یا می توانید مستقیم از ربات تلگرامی خرید خود را انجام بدهد.

تعرفه یک ماهه مدیریت پیج اینستاگرام

برای مشاهد لیست قیمت می توانید مستقیم به قسمت خدمات بروید یا از طریق ربات تلگرامی مشاهده کنید.

ادمین اینستاگرام|هزینه یک ماه برای ادمین اینستاگرام چقدره؟

در پکیج های ادمین اینستاگرام چه کار های انجام می شه؟

اینکه ادمین اینستاگرام ما برای شما چه کاری را انجام بده ، بستگی به انتخاب شما داره که کدام پکیج را انتخاب می کنید.

در بالنده وب معمولا پکیج ها به سه دسته تقسیم می شن: عادی ،ویژه و حرفه ای اگر نیاز شما فرا تر از این پکیج ها بود شما می توانید با پشتیبان در میان بگذارید تا در صورت موفقیت آن را برای شما انجام دهنده.

در هر پکیج پنج تیم در حال کار کردن هستن که شامل: متحوا نویس و مدیریت محتوا - گرافیست و تدوینگر – عکاس و فیلم بردا می باشد. برای دیدن پکیج های ادمین اینستاگرام می توانید مستقیم از طریق سایت به قسمت خدمات بروید یا از طریق ربات تلگرامی سفارش خود را انجام بدهید.

لطفا صبر کنید