ربات فروشگاهی تلگرام|ربات تلگرام|ربات فروشگاهی

ربات فروشگاهی تلگرام

ایمان شهرکی | تلگرام | 10دقیقه

پشنهاد می کنم اول ویدئو رو ببین بعد برو پایین

ربات تلگرام|نمونه ربات تلگرام

اطلاعات اولیه درباره ربات تلگرام

امروزه جز یکی از بهترین پیام رسان ها می باشدکه، امکانات فوق العاده آن باعث محبوبیت آن شده. یکی از این امکانات طراحی ربات برای هر کاری می باشد ، که دیگر نیاز نباشد تا یک فرد هی بیاد و کار های تکراری انجام بدهد.

با توجه به آمار های به دست آمده میزان کاربر های ایرانی بسیار زیاد است و پیدا کردن مشتریان مرتبط به کار بسیار ساده است. حالا چرا ما باید از ربات استفاده کنیم ؟

دلیل استفاده از ربات رو بزارید با یک مثال توضیح بدم که خیلی راحت تر درکش کنید، فرض کنید شما یک گروهی تشکیل دادید تا با دوستان آشنایان در ارتباط باشید، در کنار اینکه ما گروه تشکیل داده ایم باید شبانه روز حواسمون بهش باشه تا یک وقت کسی فیلمی یا عکسی نفرسته تو گروه یا اشتباهی دستش نخوره و ارسال بشه و بعد آن داستان شروع بشه، در نتیجه ما باید آنلاین باشم و همش بر گروه نظارت کنیم که یک وقت کسی چیزی نفرسته. برای اینکه یک گروه خوب داشته باشیم باید همش روش نظارت کنیم ، اما خوب این روش بعد چند وقت آدم زده می کنه و از همه چیز دست می کشه.

حالا تلگرام برای این مشکل به کاربراش یک پیشنهاد کرده که آقا نیاز نیست که شما هی بیاید کارهای تکراری رو هر روز انجام بدهید و به جای اینا بیایید رباتی را برنامه نویسی کنید که کار های شما را هر ثانیه هر دقیقه انجام بده بدون اینکه شما دخالت کنید گروه شما را مدیریت کنه.

چرا باید از ربات فروشگاهی تلگرام استفاده کنیم؟

ربات فروشگاهی تلگرام یکی از کاربردی ترین در عین حال بهترین ابزارهایی است که می توانید از آن برای فروش سریع محصولات خود در تلگرام استفاده کنیم، در واقع زمانی که ما سایتی برای فروش محصولات خودمون نداریم می توانیم از ربات فروشگاهی تلگرام استفاده کنیم کاملا مانند همان سایت می باشد که الان قصد داریم تا ویژگی های ربات فروشگاهی رو با هم برسی کنیم.

ربات فروشگاهی تلگرام|ربات تلگرام|ربات فروشگاهی
ربات فروشگاهی تلگرام|ربات تلگرام|ربات فروشگاهی

ویژگی های ربات فروشگاهی تلگرام سمت مشتری

نامحدود بودن دسته بندی ها:
بر خلاف سایت شما به عنوان فروشنده هیچ محدودیتی در منوی محصولات و تعداد دسته هایی که می توانید ایجاد کنید ندارید.

فروش بیشتر با دردسترس بودن شبانه روزی:
ربات فروشگاهی تلگرام به صورت شبانه روز بدون هیچ قطعی فعال بوده و مشتری می تواند هر زمانی که می خواهد خرید خود را انجام دهد.

دارای سبد خرید: کاربران می توانند محصولات انتخابی خودشونو قبل خرید در یکجا ببیند و اگر خواستند بتوانند آن را حذف یا اضافه کرده که کاملا مانند سایت عمل می کند.

دارای پروفایل: مانند سایت مخاطبین می توانند در ربات های فروشگاهی تلگرام اطلاعات خودشونو بنویسن تا محصول خریداری شده مستقیم درب منزل تحویل بگیرن.

دارای سرچ محصولات: مانند سایت مخاطبین می توانند محصول مورد نظر خود را در ربات فروشگاهی تلگرام سرج کنن تا از قیمت و یا موجود بودن محصول اطمینان حاصل کنند.

دارای سوالات متداول: همانند سایت مخاطبین در ربات فروشگاهی تلگرام می توانند جواب سوالات خود را در اینجا پیدا کنند.

دارای دسته بندی محصولات: همانند سایت مخاطبین می توانند برای اینکه زود تر به محصول مورد نظر برسن آنها را دسته بندی کنند.

دارای تنظیمات: همانند سایت با فعال کردن تنظیمات آخرین اخبار و آخرین تخفیفات برای شما ارسال می شود.

دارای تاریخچه: همانند سایت های فروشگاهی مثل دیجی کالا یک لیست به خریدار داده می شه که در آن جنس خریداری شده ، تاریخ، درصد تخفیف را هم نشان می دهد.

اعمال کوپن: در این قسمت مشتری می تواند کد تخفیف خود را وارد کند و از تخفیف لذت ببرد.
تا به اینجا ما درمورد اینکه چطور مشتری می تونه با ربات فروشگاهی تلگرام کار کنه صحبت کردیم

ویژگی و امکانات برای صاحب ربات فروشگاهی تلگرام

حالا می رسیم به ویژگی ها و امکانات که صاحب ربات فروشگاهی داره که شامل:
تنظیمات پرداخت: اینکه مشتری ما چگونه می تونه پرداخت کنه؟ آنلاین یا کارت به کارت یا اصلا درب منزل،صاحب ربات می تونه هر موردی را که خواست فعال کند.

تنظیمات دسته بندی: دسته بندی هارو می تونید همانند سایت های فروشگاهی از پرفروش ترین ها -جدید ترین ها-بر اساس سایزها و خیلی چیز های دیگه بچینید.

تنظیمات محصول: در این قسمت شما می توانید هر قسمتی از محصول، از عکس و قیمت بگیر تا توضیحاتش رو تغیر بدهید.

تنظیمات کوپن: در این قسمت می توانید مقدار استفاده شده کوپن و تاریخ انقضا، درصد تخفیف کوپن را تغیر بدهید.

لیست تراکنش ها: در این قسمت شما می توانید تمام تراکنش ها را مشاهده کنید که شامل: لیست پرداختی ها-لیست کنسلی ها-لیست افراد در حال پرداخت.

ربات فروشگاهی تلگرام|ربات تلگرام|ربات فروشگاهی
ربات فروشگاهی تلگرام|ربات تلگرام|ربات فروشگاهی

خرید ربات فروشگاهی تلگرام

تا به اینجا ما تمام ویژگی های که ربات فروشگاهی ما دارد را نام بردیم و توضیح دادیم. پیشنهاد بالنده وب به شما عزیزانی که می خواهین کسبو کاری راه بی اندازین با کم ترین قیمت این ربات پینشهاد می کنه، هم کار با هاش آسون هم همیشه دردسترس شما هست. برای خرید این ربات فروشگاهی می توانید مستقیم از سایت از قسمت خدمات خرید کنید .

لطفا صبر کنید